о том, как делать бизнес и жить устойчиво

Видеть 26 марта 2019 в 15:40

Money: 7 книжок про світ грошей

Що читати, щоб навчитись керувати грошима

Money: 7 книжок про світ грошей Money: 7 книжок про світ грошей

"Не в грошах щастя", кажуть і додають: "а у їх кількості". Ми можемо бути скільки завгодно ідеалістами або аскетами, але значення грошей у світі важно переоцінити. Як зрозуміти закони грошей, як отримувати їх стільки, скільки вам потрібно і як перестати повсякчас думати про оті папірці?

Еволюція грошей. Фінансова історія світу

Ніл Фергюсон, "Наш Формат"

Подпишитесь на канал DELO.UA

Світовий бестселер стал основою для шестисерійної стрічки про історію грошей, яка здобула премію "Еммі" як найкращий документальний фільм. З книжки ви дізнаєтеся не тільки про те, звідки гроші взялися і як змінилися з часом, яку роль відіграли у суспільних змінах, а й про те, над чим, може ніколи й не замислювалися: що взагалі роблять банки з нашими грошима? Що таке цінні папери, що з ними робити? Як вдало інвестувати і чому це варто робити?

Любов та бюджет

Любомир Остапів, "Yakaboo Publishing"

Відомо, що тема грошей у родинах часто призводить до непорозумінь і навіть конфліктів. Але це відбувається, якщо ставити питання невірно або взагалі уникати його конструктивного обговорення в парі. Автор дає практичні поради людям, які недавно, або порівняно недавно, живуть разом і керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом. Легка й дотепна книга написана для дій у наших реаліях і ідеально підходить для українських сімей.

Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас

Едвард Конард, "Наш Формат"


Ми весь час чуємо про те, наскільки важливий для економіки країни середній клас і, водночас, змушені констатувати його дуже повільне зростання, що є серйозним викликом для економіки. Ми розуміємо, що просто десь "відняти", а "десь додати" у рамках розподілу доходів населення — дуже неефективна стратегія, тому автор розмірковує про те, як боротися із нерівністю в умовах ринкової економіки, спростовуючи популярні теорії про зміцнення середнього классу і пропонує власний план.

Шлях до фінансової свободи

Бодо Шефер, "Видавництво Старого Лева"

Гроші не роблять вас щасливими, але вони роблять вас більш вільними, — впевнений фінансовий гуру Бодо Шефер. Важко з цим не погодитись. Годі уявляти собі щасливу людину, яка не є фінансово незалежною. Без боргів, без страху за завтрашній день, без упереджень щодо багатства. Звільнитися від стереотипів щодо грошей, навчитися заощаджувати розумно, збільшити дохід — все це абсолютно можливо. І заробити свій перший мільйон за сім років — теж. Починаймо вчитися фінансової грамотності просто зараз!

Магия денег

Олена Татаріна, "ІРІО"

"Всі заробляють більше за мене". Таку ситуацію часто констатують висококваліфіковані жінки, які увесь час зайняті, а на виході мають незадовільний рівень доходів. Спеціально для них книжка, яка пояснює, що ж їм заважає заробляти більше і змінити своє життя. Авторка — сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, практичний психолог, розробила дієву методику спеціально для жінок.

Міряй важливе. OKR. Проста ідея зростання вдесятеро

Джон Доер, "Yakaboo Publishing"

Книжка вийшла в США менше року тому і миттєво стала бестселером The New York Times, оцінили її також Amazon та Financial Times. У чому секрет її успіху: у поєднанні прикладної бізнес-літератури (навіщо зростати) з прикладами успішних бізнесів (як зростати). І нам є на кого рівнятися: автор наводить неймовірні історії як локальних, так і глобальних підприємств: від велетня Google до інноваційної піцерії Zume Pizza, від благодійної кампанії ONE лідера групи U2 Боно до Фундації Ґейтсів. Для більшості з цих бізнесів Джон Доер став інвестором, тому й зміг написати докладну інструкцію впровадження OKR — цілей і ключових результатів компанії.

Думай і багатій

Наполеон Гілл, "Клуб сімейного дозвілля"

Звісно, цей світовий бестселер не про те, щоб сидіти, нічого не робити, мріяти про добробут і він сам до тебе прийде. І навіть не про те, як придумати якийсь хитромудрий технічний винахід і збагатітися. Це книга про те, як налаштувати мислення, узгодити його з діями і побудувати свої статки: матеріальні і ні. Саме ця книга свого часу допомогла досягти успіху Генрі Форду, Теодору Рузвельту, Чарльзу Шваабу, Джону Рокфеллеру, Вудро Вілсону та багатьом іншим видатним людям.

Читайте також: Все себе: 40 способов сэкономить деньги

А щоб бути в курсі найцікавішого з ZZА! — підписуйтесь на наш Telegram!

Загрузка...
Загрузка...