о том, как делать бизнес и жить устойчиво

Про що мова: 7 контекстів для слова "онбординґ"

Онбординґ (від англ. onboarding) − процес прийому на борт судна

img img

Онбординґ — це процес адаптації до нового. Найчастіше вживається в значенні адаптації в новому колективі, на новій посаді, але також зустрічається в значенні адаптації в інтерфейсі та функціях нового продукту. 

У відділі маркетингу

Чим швидше користувач оцінить та освоїть всі "плюшки", які ми готові йому запропонувати — тим більше шансів, що він таки придбає продукт. Тому дуже важливо щоб процес онбординґу пройшов легко та цікаво. 

Кандидату на вакансію

Онбординґ — це своєрідне тренування майбутнього співробітника, підготовка до виконання його професійних обов'язків. У нашій компанії цей процес в середньому триває два тижні. 

Колезі

Для кожної компанії і навіть для окремої посади тривалість та формат онбординґу можуть відрізнятися. Приміром, для топ-менеджерів навіть прописують індивідуальні програми онбординґу. Але в будь-якому разі таке навчання та "занурення" в обов'язки необхідні кожному новому працівнику.    

Подрузі

Я зараз в процесі онбординґу на новій посаді. Звісно, все нове — це певний стрес, але завдяки цьому адаптаційному періоду, я вже багато чого освоїла і думаю, що за декілька днів зможу виконувати свої обов'язки без додаткових консультацій. 

Під час наради

Не забувайте, що ціль онбординґу — розповісти користувачам, навіщо їм ваш продукт і як максимально ефективно його використовувати, а головне — зацікавити скористатися цим продуктом повторно.

Зацікавленому

Ще однією частиною онбординґ-процесу може стати кастомізація, тобто визначення  особистих інтересів користувача. Наприклад, деякі компанії використовують інформацію про інтереси та особисті вподобання користувачів для залучення їх до взаємодії з проектом і підвищення рівня лояльності до продукту в майбутньому. 

Під час семінару

Ніколи не пропонуйте новим користувачам ознайомитися з продуктом за допомогою слайд-шоу. Такий метод онбординґу є найменш ефективним. Після реєстрації або ж скачування продукту, людина хоче якомога швидше почати використовувати його, тому всі пояснювальні написи й картинки сприймає як перешкоду й пролистує їх якомога швидше.

Читайте також: Про що мова: 7 контекстів для слова "фуді"

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...