о том, как делать бизнес и жить устойчиво

Про що мова: 7 контекстів для слова "біфуркація"

Біфуркація (лат. bifurcus — "роздвоєний") — у широкому сенсі вживається для позначення всіляких якісних перебудов чи метаморфоз різних об'єктів при зміні параметрів, від яких вони залежать

img img

Чи знали ви, що стан неповернення, який стовідсотково сприяє змінам, називається біфуркацією? Цей термін у різних галузях має своє  значення. Але за будь-яких умов біфуркація — це роздвоєння або перехід на іншу стадію.

Педагогу

Вже всі школи застосовують біфуркацію для старших класів, тобто поділ на два напрями гуманітарний і природничо-математичний. У сучасній освіті це є нормою. Тому педагоги теж мають вливатися в процес та шукати підхід до кожного класу.  

Лікарю

Мені здається, що мова йде про біфуркацію, вилоподібний поділ трахії та дві гілки однакового калібру.

У компанії

Наша країна зараз знаходиться в точці біфуркації. Тобто суспільство вже не готове приймати передбачуваний попередній шлях розвитку і прагне перебудувати систему та обрати новий шлях розвитку.

Колезі

Взагалі-то термін "біфуркація" вживається для позначення якісних змін в тій чи іншій ситуації.

Під час виступу

Характерними ознаками соціальної біфуркації є дезорієнтація взаємодії суб'єктів соціальних відносин, протиріччя, конфлікти.

У суперечці

- Біфуркація завжди супроводжується конфліктами та протиріччями.

- Не зовсім згодна. Біфуркація дійсно описує критичний стан системи, але при цьому біфуркація — це перехід від стану хаосу до порядку.

Географу

Ця річка пройшла біфуркацію. Її водний потік було розділено на два рукави, які тепер течуть як самостійні водотоки і впадають у різні басейни.  

Читайте також: Про що мова: 7 контекстів для слова "хікікоморі"

А щоб бути в курсі найцікавішого з ZZА! — підписуйтесь на наш Telegram!

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...