о том, как делать бизнес и жить устойчиво

Про що мова: 7 контекстів для слова "біфуркація"

Біфуркація (лат. bifurcus — "роздвоєний") — у широкому сенсі вживається для позначення всіляких якісних перебудов чи метаморфоз різних об'єктів при зміні параметрів, від яких вони залежать

Про що мова: 7 контекстів для слова "біфуркація" Про що мова: 7 контекстів для слова "біфуркація"

Чи знали ви, що стан неповернення, який стовідсотково сприяє змінам, називається біфуркацією? Цей термін у різних галузях має своє  значення. Але за будь-яких умов біфуркація — це роздвоєння або перехід на іншу стадію.

Педагогу

Вже всі школи застосовують біфуркацію для старших класів, тобто поділ на два напрями гуманітарний і природничо-математичний. У сучасній освіті це є нормою. Тому педагоги теж мають вливатися в процес та шукати підхід до кожного класу.  

Лікарю

Мені здається, що мова йде про біфуркацію, вилоподібний поділ трахії та дві гілки однакового калібру.

У компанії

Наша країна зараз знаходиться в точці біфуркації. Тобто суспільство вже не готове приймати передбачуваний попередній шлях розвитку і прагне перебудувати систему та обрати новий шлях розвитку.

Колезі

Взагалі-то термін "біфуркація" вживається для позначення якісних змін в тій чи іншій ситуації.

Під час виступу

Характерними ознаками соціальної біфуркації є дезорієнтація взаємодії суб'єктів соціальних відносин, протиріччя, конфлікти.

У суперечці

- Біфуркація завжди супроводжується конфліктами та протиріччями.

- Не зовсім згодна. Біфуркація дійсно описує критичний стан системи, але при цьому біфуркація — це перехід від стану хаосу до порядку.

Географу

Ця річка пройшла біфуркацію. Її водний потік було розділено на два рукави, які тепер течуть як самостійні водотоки і впадають у різні басейни.  

Читайте також: Про що мова: 7 контекстів для слова "хікікоморі"

А щоб бути в курсі найцікавішого з ZZА! — підписуйтесь на наш Telegram!

Загрузка...
Загрузка...