Это новое delo.ua. Cайт работает в тестовом режиме

На Prometheus стартував онлайн-курс про правила поводження з побутовими відходами

На Prometheus стартував онлайн-курс про правила поводження з побутовими відходами
Частина матеріалів курсу присвячені тому, яким чином відходи можна переробляти та скільки можна заробити на вторинній сировині в Україні

До безкоштовного онлайн-курсу "Побутові відходи — дії зараз!" входить 10 лекцій, які пояснюють правила поводження з побутовими відходами, аби зменшувати їх кількість та небезпечні властивості. А також лектори пояснюють, чому відходи треба збирати роздільно та сортувати. Частина матеріалів курсу присвячені тому, яким чином відходи можна переробляти та скільки можна заробити на вторинній сировині в Україні.

Авторами курсу стали: голова представництва групи молодих фахівців міжнародної Асоціації твердих відходів (ISWA) в Україні Тетяна Омельяненко, голова робочої групи по поводженню з відходами ACC (Американської торгівельної палати в Україні) екоактивістка Анна Таранцова, засновниця проекту "Україна без сміття" Євгенія Аратовська, співзасновниця "Zero Waste Lviv" Ірина Миронова, засновник школи ОСББ, екоактивіст Андрій Саук, голова правління ГС "Асоціація підприємств в сфері поводження з небезпечними відходами" Кирило Косоуров. Розроблений курс за фінансової підтримки "Ініціативи з розвитку аналітичних центрів", яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Впродовж усього свого життя людина продукує тонни відходів і дуже рідко замислюється над тим, куди потрапляє плашка з-під води та чи можливо її переробити. В Україні досі використовується застарілий і безальтернативний метод поводження з відходами — захоронення. 94% всіх побутових відходів потрапляє на полігони і звалища, а рівень перероблення відходів становить менше ніж 5%.

Тож автори курсу не лише пояснюють, що робити зі сміттям, але й розяснюють навіщо це робити.

Читайте також: Екологічно: Як українці знайшли рецепт розкладних пакетів

А щоб бути в курсі найцікавішого з ZZА! — підписуйтесь на наш Telegram!